Norway Tour – Nivå 5, med forventede sprintere-punchere?

Til tross for den flate avslutningen på Sandnas, er puncherne ventet under 5. runde denne lørdagen. Norge rundt. Faktisk vil stien gitt for ryttere være bratt, med mange små ujevnheter som definitivt vil senke belotonet gjennom dagen og holde rene sprintere ute av spillet. Så, i siste runde, stengte de tre ganger og klatret mer enn 10 % i gjennomsnitt 800 meter, disse svært eksplosive menneskene Norge rundt, I tillegg til ledere av den generelle klassen, vil forklare seg. Dermed venter vi på utpostene Ethan Heider (INEOS Grenadiers), Remco Evenepoel (Quick-Step Alpha Vinyl Panel), Tobias Holland Johannessen (Uno-X Pro sykkellag) og andre Edward Brats (Caja Rural-Seguros RGA).

5. fase profil

Flekkefjord – Sandnes, 181,7 km

Dagens oppturer og nedturer er listet opp

Josingard (topp km 27,6 / 2. kategori): 1,3 km på 9,3 % (maks 14,4 %)
Eldste (139,6 km / 2. kategori): 2,5 km på 7,4 % (maksimalt 12,6 %)

Første liste

INEOS grenaderer

1. Heather Ethan
2. Amdor Andre
3. Geogen Hart Tao
4. PLAPP Luke
5. Rekke Luke
6. Sheffield Magnus

Bora – Hanscrohe

11. Ideen om skalering
12. Holler Marco
1. 3. LAAS Martin
14. ARCHBOLD SHANE
15. UIJTDEBROEKS Cyan
16. WANDAHL Frederik

EF Education – EasyPost

21. Kaos Estepan
22. Heli Ben
23. Walkren Michael
24. KEUKELEIRE JENS
25. Shaw James
26. VAN DEN BERG Marijn

READ  «Farm» 2020: - - Egoistiske dårer

Intermarch – Wanty – Gobert Materials

31. Christoph Alexander
32. Betty Simon
33. HUYS LAWRENCE
34. Johansson Julius
36. Lille Adrian

Israel – Premier Tech

41. Hagen Carl Friedrich
42. Bevin Patrick
43. I IMPEY Dare
44. WÜRTZ SCHMIDT Mats
45. Sterk Corbin
46. ​​Van Asprock Tom

Jumbo Wisma

51. TEUNISSEN Mike
52. Roosevelt Timo
53. Hesman Michael
54. Decker David
55. van der Sante Tosh
56. Van Hoydonk Nathan

Quick-Step Alpha Vinyl Panel

61. EVENEPOEL Remco
62. CAVAGNA REMI
63. CERNÝ JOSEPH
64. Askreen Caspar
65. STYBAR Zdenek
66. Vernon Ethan

DSM-teamet

71. Crack Anderson Aspjorn
72. Brenner Marco
73. MÄRKL Nicholas
74. EDDY Patrick
75. Wellsford Sam
76. VERMAERKE Kevin

Fjellklatring – Segafredo

81. Holcord Marcus
82. PEDERSEN Mats
83. KIRSCH Alex
84. Prampilla Gianluca
85. Hull Don
86. Baroncini Filippo

Albacin-Phoenix

91. DE TIER Floris
92. Johnson Jimmy
93. Keelich Timo
94. Dwights Scott
95. VERMEERSCH GIANI
96. Wine Jay

Partiani-CSF-Faizanè

101. Enrico av slaget
102. Colnaki Luca
103. Fiorelli Filippo
104. Mulubrahan Enoch
105. TAROZZI Manuele
106. ZANONCELLO Enrico

Gajah Rural – Securos RGA

111. LASTRA Jonathan
112. LEITÃO Iuri
113. Murciolde Jogin
114. Nikolaev Joel
115. Brads Edward
116. SCHLEGEL MICHAEL

Menneskelig energihelse

121. AASVOLD Christian
122. Jensen August
123. Brun Nathan
124. Kong Ben
125. Bassett Stephen
126. ZUKOWSKY Nicholas

Spill Vlaanderen – Baloise

131. Bergmos Genno
132. BONNEU Kamiel
133. BRAET vitto
134. GHYS ROP
135. Rein Jens
136. Van Buck Aaron

READ  Omtrent 96 000 laks dør på grunn av klorlekkasje i Arktisk Norge

Uno-X Pro Cycling Team

141. Johannessen Tobias Holland
142. Johannessen Anders Holland
143. Scorsese Anders
144. Sleen Dorges
145. Abrahamson Jonas
146. Gregord Jonas

Revolver Cycling Team

151. BREGNHØJ Mathias
152. Voksende Martijin
153. Erickson Jacob
154. Erickson Lucas
155. Hør Christopher
156. VINJEBO Emil Mielke

Team ColoQuick

161. Askov Palleson Jeppe
162. Goodnitz Joshua
163. Christensen Mates Astercard
164. MUFF Frederick
165. SCHULTZ JESPER
166. SRENSEN Frederik Bjørn

Gruppesamvirke

171. AALRUST Hokon
172. Penticton Lewis
173. DREGE Andre
174. LUNDER Eirik
175. Stockpro Andreas
176. SVESTAD-BÅRDSENG Omfavnelse

Profil for det gjenværende trinnet

Søndag 29. mai – Trinn 6: Stavanger – Stavanger, 149,3 km

Dagens oppturer og nedturer er listet opp

Undheim (topp km 39,5 / 3. kategori): 1,8 km på 3,8 % (maks 6,4 %)
Chrisbagen (km 108,1 / 3. kategori): 8,2 % til 600m (maks 14,3 %)
Chrisbagen (km 142,1 / 3. kategori): 600m på 8,2 % (maks 14,3 %)

Lokalisering

Eurosport-spiller : 13.30 til tirsdag, 15.00, onsdag, 13.10 torsdag, 12.40, 13.45 lørdag og søndag 11.50

Live Team : tirsdager 16.00, onsdag 15.00, torsdager 15.30, torsdager 16.00, fredag, 14.00 lørdag og søndag 13.30

Palmerase

De siste ti utgavene

2021: 1. Ethan Heider (GPR) 2. ID-beskytning (NED) 3. Mike Teunissen (NED)

2020: Versjon kansellert på grunn av infeksjon

2019: 1. Alexander Christoff (NOR) 2. Christopher Holverson (NOR) 3. Edwald Bossen Hagen (NOR)

READ  INPEX utstedte dyphavslisenser midt i Norge

2018: 1. Edward Brads (ESP) 2. Alexander Camp (DAN) 3. Edwald Bozen Hagen (NOR)

2017: 1. Edward Bose Hagen (NOR) 2. Simon Gerons (AUS) 3. Peter Weining (NED)

2016: 1. Peter Weining (NED) 2. Edwald Bose Hagen (NOR) 3. Sondre Holst Anger (NOR)

2015: 1. Jesper Hanson (DAN) 2. Edwald Bose Hagen (NOR) 3. David Lopez (ESP)

2014: 1. Maciej Paterski (POL) 2. Mark de Mar (NED) 3. Bauke Mollema (NED)

2013: 1. Edward Bose Hagen (NOR) 2. Sergio Palino (POR) 3. Sondre Holst Anger (NOR)

2012: 1. Edward Bose Hagen (NOR) 2. Simon Clark (AUS) 3. Lars Peter Nordock (NOR)

2011: 1. Wilco Gelterman (NED) 2. Daniel Holm Forder (DAN) 3. Waggard Robinson Buke (NOR)

Mest generelle suksesser

3: Doug Eric Peterson (NOR / 1984, 1989 og 1991); Edward Boson Hagen (NOR / 2012, 2013 og 2017)

Vinner flest nivåer

8: Edward Bose Hagen (NOR); Alexander Christoff (NOR); Doug Eric Peterson (NOR)

5: Dylan Kronevegan (NED)

4: Jன்rn Stenerson (NOR)

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *